kur ishim maturant.

14 January 2010

Comments 4

You need to log in to post a comment. If you don't have an account yet, register now!

 • 61

  veligashi 21 September 2011

  Flm, Z.Izet, poashtu ju pershendes edhe juve.


 • 52

  jaruga_korab 20 September 2011

  :)ah vite e vite
  kohe qe nuk harohen ditet e matures
  pershendetje nga izeti tetove


 • 61

  veligashi 20 May 2010

  Pershendetje Zonja Ferizi,
  Po, edhe une e shikoj me nostallgji kete dhe shume foto te ketilla qe i kam ruajt nga vitet kur ishim ne shkolle te mesme-maturant.
  Respekt.


 • 56

  malsorjahotmialde 18 May 2010

  Ju ngjat jeta Zotri Gashi,,

  Kur e shikova ket Foto me ka kthye 35 vite mbrapa, e shikova me nji vemendje shum
  te thell duke mendue se jam edhe une aty, kam edhe une disa foto keshtu gjinden
  ne Forumin e Medvegjes,,,

  Ju nderon dhe rrespekton Malsorja nga Frankfurti...